Naprawa wtryskiwaczy

Samochody osobowe, Auta dostawcze, Ciężarówki
Maszyny rolnicze - Maszyny budowlane

Naprawa pompowtryskiwaczy

Samochody ciężarowe, Osobowe Autobusy
firm Bosch, Delphi, Siemens VDO.

Naprawa pomp wtryskowych

Pompy AdBlue, Common Rail, Elektroniczne
Mechaniczne, Rzędowe, a także układy Denoxtronic.

O Nas

Doświadczenie

Woliński Diesel Centrum to firma z 25-letnim doświadczeniem w naprawie samochodów i układów zasilania. Diagnozujemy, naprawiamy i regenerujemy pompy wtryskowe, wtryskiwacze, pompowtryskiwacze i turbosprężarki. Od 1995 roku jesteśmy autoryzowaną stacją Bosch Diesel Service. Posiadamy również autoryzację firm – Delphi, Denso, Siemens VDO, Stanadyne, Zexel.

Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia firm – Bosch, Delphi, Hartridge, Schenck. Nasz Mobilny Serwis Samochodowy 24h pozwala na zdiagnozowanie i naprawę uszkodzonych podzespołów w pojeździe na trasie lub u klienta. Naszą firmę wyróżnia jakość, terminowość i dbałość o szczegóły.

Bosh Serwis
W 1893 roku Rudolf Alexander Diesel wynalazł silnik wysokoprężny i układ jego zasilania. Po 70 latach jego pasja przerodziła się - w sposób na życie naszej rodziny. Najpierw mój ojciec – Tadeusz Woliński w Skrobowie, a następnie ja – Grzegorz Woliński - w Wierzchowiskach Drugich prowadzę firmę zajmującą się kompleksową naprawą pojazdów zasilanych olejem napędowym. Wieloletnie doświadczenie pomaga uporać się z różnego typu problemami występującymi w coraz to nowszych konstrukcjach silników. Naszą pasję i wiedzę zawieramy w krótkim haśle: Diesel – wiemy wszystko!
Grzegorz Woliński, właściciel

Nasza firma

Profesjonalizm

Nasze normy jakości

  troszczymy się o przyjemną i przyjazną atmosferę,
  oferujemy miłą i bezpieczną obsługę,
  udzielamy fachowego doradztwa,
  gwarantujemy szybką realizację zleceń,
  dotrzymujemy każdego terminu,
  wykonujemy pracę na najwyższym poziomie,
  realizujemy dodatkowe, niezbędne naprawy po wcześniejszym uzgodnieniu,
  gwarantujemy uczciwe ceny i rzetelne rachunki,
  udzielamy gwarancji na nasze usługi,
  naprawiamy urządzenia Boscha wyłącznie na bazie oryginalnych części Boscha i zgodnie z wytycznymi.

Powyższe zasady obowiązują wszystkich pracowników naszej firmy.

Certyfikaty i Dyplomy

W naszej firmie, raz na dwa lata przeprowadzany jest audyt, kalibracja, sprawdzanie poprawności działania urządzeń diagnostycznych oraz sprawdzanie rzetelności i fachowości usług. Audyt przeprowadza centrala Bosch Polska.

Posiadamy dyplom Państwowej Inspekcji Pracy za udział w programie prewencyjnym "Bezpieczeństwo pracy w małych zakładach". Dyplom  stanowi  wyróżnienie  za  podjęte  przez  pracodawcę  działania   zmierzające   do   poprawy   poziomu  bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w zakładzie.

Przez  cały  czas  prowadzenia  działalności  dążyliśmy  do wykonywania usług na wysokim poziomie, które stawia firma BOSCH. W tym czasie został wdrożony w firmie system zarządzania ISO 9001:2008, który bardzo pomógł w organizacji pracy i podniósł poziom wykonywanych usług w serwisie.

Posiadamy certyfikaty jakości firm: Bosch, Schenck, Hartridge, Delphi.

Od lutego 2015 roku jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży produktów MOTUL do samochodów, ciężarówek oraz motocykli.

Autoryzacje

Bosch · Delphi · Zexel · Denso · Stanadyne · Siemens VDO

Bosch Diesel Centrum
Autoryzacja Delphi
Autoryzacja Zexel
Autoryzacja Denso
Autoryzacja Stanadyne
Autoryzacja VDO

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.